Ege Haberleri

  Anneler kulübü

  Hürriyet Haber
  05.07.2015 - 01:11 | Son Güncelleme:

  Buca Belediyesi'nin açtığı ‘Anneler Kulübü’, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri hizmet veriyor. Kendilerine bir saat ayıran anneler müzik eşliğinde ücretsiz saç bakımı ve makyaj yaptırıyor, sohbet ediyor, kahvesini içip kitap okuyabiliyor. ? Anneler kulüpteki ‘Dilek Ağacı’na belediyeden isteklerini, ‘Dertli Ağaç’a kişisel sıkıntılarını yazıp asıyor. Belediyenin sosyoloğu derdini yazan anneyi bir gün sonra arıyor, randevu vererek ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyor.

  Anneler kulübü

  BUCA Belediyesi’nin Anneler Günü’nde açtığı ‘Anneler Kulübü’, haftanın 3 günü annelere hizmet veriyor. Şirinyer’de Kadın Aktivite Merkezi’nde yer alan Anneler Kulübü’nde, anneler haftada bir gün bir saati kendilerine ayırıyor. Ücretsiz saç bakımı ve makyajını yaptıran anne, canlı müzik eşliğinde de kahvesini içip, kitabını okuyabiliyor. ‘Dilek Ağacı’na belediyeden isteklerini yazan anneler, ‘Dertli Ağaç’a kişisel sıkıntılarını telefon numaralarıyla yazıp asıyor. Belediyenin sosyoloğu derdini ileten anneleri bir gün sonra arıyor, randevu verip ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyor.

  BAŞKAN MESAJLI HEDİYE

  Keyifli geçen bir saatin ardından anneler, CHP’li Başkan Levent Piriştina’nın mesajının da bulunduğu hediye paketleriyle uğurlanıyor. Kısa sürede büyük ilgi gören Anneler Kulübü, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 13.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Kulübün hizmetlerinden yararlanmak isteyen Bucalı anneler 0232 438 38 16 numaralı telefona isimlerini yazdırabilir.

  Anneler kulübü

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı