Gündem Haberleri

  Anne ve babası için hazırlattığı mezara kendisi defnedildi

  A.A
  05.08.2006 - 13:34 | Son Güncelleme:

  Karaman'da iş yerinde meydana gelen patlamada hayatını kaybeden Sedat Aysan, 80 yaşını geçen anne ve babası için hazırlattığı mezara kendisi defnedildi.

  Karaman'da Afra Alışveriş Merkezi içinde iş yerinde havai fişek ve av malzemeleri satan Sedat Aysan yaklaşık bir ay önce yaşları 80'i geçen annesi Fadim ve babası Mustafa Aysan için Karaman Kırmahalle Mezarlığı'nda iki mezar yaptırttı.

  Mezarların etrafını mermerle çevirten ve Aysan Aile Mezarlığı diye yazdırtan Sedat Aysan, önceki gün Afra Alışveriş Merkezi girişindeki iş yerinde meydana gelen patlamada hayatını kaybetti.

  Aysan'ın cenazesi dün ikindi namazından sonra anne ve babası için hazırlattığı mezarlardan birisine defnedildi.

  Cenaze törenine katılan Aysan'ın arkadaşları bir hafta önce Sedat Aysan ile yaptıkları sohbette kendilerine, “Anne ve babam çok yaşlandı. Bunca yıl beraber ömür geçirdiler. Karaman mezarlığı bir hayli dolu. Yan yana mezar bulmak çok zor. Hazırlıklı olmak lazım. İki mezar yaptırdım, etrafını da şimdiden mermerle çevirtip Aysan Aile Mezarlığı diye yazdırdım” dediğini anlattılar.

  Karaman'da önceki gün, Afra Alışveriş Merkezi'nin giriş kapısındaki Aysan'ın havai fişek ve av malzemeleri satılan dükkanında meydana gelen patlama ve sonrasında çıkan yangında, Aysan ile bir kişi daha ölmüş, 5 kişi yaralanmıştı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı