« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Anne Türkler geliyo

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Zaccheroni, Beşiktaş maçı öncesi düşüncelerini ilginç bir İtalyan deyimiyle ifade etti

Milan Teknik Direktörü, <ı>‘‘Beşiktaş öyle bir takım ki, eğer kapanırsa bize çok zorluk yaratabilir. 'Mamma li Turchi' (Anneciğim Türkler geliyor) sözünü unutmamak gerekir’’ dedi.

İLGİNÇ YORUM

Milan Teknik Direktörü Alberto Zaccheroni, bugün oynayacakları Beşiktaş maçı öncesi ilginç bir yorum yaparak, ‘‘Mamma li Turchi (Anneciğim Türkler geliyor’’ deyimini unutmamak gerekir'' dedi. Beşiktaş'ın en büyük avantajının teknik direktör Scala olduğunu belirten Zaccheroni, Ahmet, Nihat, Nouma ve İbrahim'den çekindiğini söyledi.

EKSİKLERİMİZ VAR

Alberto Zaccheroni, ‘‘Beşiktaş öyle bir takım ki, eğer kapanırsa bize çok zorluk yaratabilir. Çünkü boşlukları kapatmakta çok başarılı bir takım. Sydney Olimpiyatları ve sakatlıklardan dolayı önemli eksiklerimiz var. Ancak biz mazeret aramıyoruz. Sahaya çıkıp, elimizden gelenin en iyisini yapacağız’’ diye konuştu.

G.SARAY'I UNUTMADIK

Geçen yıl Galatasaray'a 3-2 yenilerek hem Şampiyonlar Ligi, hem de UEFA'dan elendiklerini anımsatan Zaccheroni, ‘‘Geçen yıl olanları hatırlamak bile istemiyorum. Futbolda asla iki kez aynı rakip olmaz’’ diye sözlerini tamamladı. Milan'ın orta saha oyuncusu Coco da Galatasaray yenilgisinin acısını Beşiktaş'tan çıkaracaklarını öne sürdü.


Bunları da Beğenebilirsiniz