Anne sütüne rakip takviye!

Hürriyet Haber
06.05.2010 - 09:43 | Son Güncelleme:

Tüm gelişimimizin temeli olan anne sütü, kendisi kadar yararlı maddeleri bir arada bulunduran bir rakiple karşı karşıya!

Bu yıl Anneler Günü’nde Vimjo, “hakkını ödeyemediğimiz Annelerimizin hak ettiği 20.000 çeşit ürünle yanımızda!

Alışverişin Yeni Adresi O! Tıklayın

Daha bebekken sütüyle cildimizi güzelleştiren, metabolizmamızı düzenleyen, sinir sistemimizi güçlendiren, saç ve tırnaklarımızın oluşumunu sağlayan, sindirim sistemimiz ve deri altı oluşumlarımızın tümünü sağlıklı ve düzgün kılan annelere, en azından biri için ödeme yapabileceğimiz tüm hediyeler en kısa sürede Vimjo kalitesiyle kapımızda!

“Hangi emeğinden, hangi hakkından başlasam?” sorusuna 20.000’i aşan REKOR cevap!

Bugün neye sahipsek, onun sayesinde; neysek  onun emeğiyle. Siz ne istiyorsanız o olma sloganıyla yola çıkan Vimjo, annelerin karşılığını ödemek için yıllardır çaba gösteren insanoğlunun son umudu oldu. Nasıl mı? Bilim bu gerçeği şöyle açıklıyor:

* Annenizin sayesinde çok mu sağlıklı ve gür saçlarınız var? O zaman siz de ona Vimjo’dan sağlıklı saç ve tırnaklar verin.
* Size aşıladığı beslenme alışkanlıkları sayesinde sürekli formda ve dinç bir vücuda mı sahipsiniz? Bunun için de gereken, anne sütü kadar doğal tüm ürünleri Vimjo’dan temin edebilirsiniz.

*Ellerinizin güzelliği iltifat aldığında “Anneme çekmişim, onun elleri de böyle.”mi diyorsunuz? Ona bu karşılıksız hediye için en yeni ve etkili bakım ürünleri sunan Vimjo yardımıyla teşekkür edin.

Hayatın Kendisi O! Tıklayın!

Bir anne sütünden beklenen her şey, Vimjo’nun ürün kapasitesinde!

Annenizde olanı uzun yıllar daha var etmek için gereken takviye Vimjo’da. Mucizeler annelerin ellerinden, onu devam ettirecek her şey Vimjo’dan size hediye!

Annemiz, onun bizi sevdiği kadar kendisini sevdiğimize inanabilsin diye, Vimjo tüm ürünleriyle hizmetimizde! 

Binlerce Dünya Markası! Tıklayın!
 

Etiketler:

    Sayfa Başı