"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Anne ortaya çıktı

Ulus 29’un sahipleri Zeynep-Metin Fadıllıoğlu çiftinin kızları Selin Fadıllıoğlu, iki yıl önce Four Seasons Otel’de düzenlenen törenle ENKA Holding’in kurucusu Şarık Tara’nın torunu Mehmet Tara ile evlenmişti.

Kısa süre önce anne olan Selin Hanım önceki gün Bebek’teydi. Kendisine eşlik eden bakıcısı ve arkadaşıyla çocuğunu parka götüren Selin Hanım’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu...

İlk poz

Çiğdem Kayalı, yaz başından bu yana kendisinden 25 yaş küçük Fatih Hürgüç ile birlikte. Kıskançlık nedeniyle sık sık kavga ettikleri söylenen çift, geçtiğimiz günlerde de Kayalı’nın sevgilisini evden kovduğu haberiyle gündeme geldi. İlişkilerini bir dargın bir barışık sürdüren Kayalı ve Hürgüç’ü İstanbul gecelerinde gördüm. Gazetecileri görünce yan yana bile yürümeyen sevgililer, bu kez objektiflere birlikte poz vererek barıştıklarını ilan etti...

Özel gösterim

Geçtiğimiz yıl İstanbul Forum ve İstinye Park’ta açtığı mağazalarla Türkiye pazarına giren dünyaca ünlü moda markası H&M, farklı projelere imza atmaya devam ediyor. H&M, yılın en merak edilen filmlerinden “Ejderha Dövmeli Kız” için önceki gün İstinye Park’taki AFM Sinemaları’nda öngösterim düzenledi. Gösterime katılanlar, David Fincher’ın yönettiği, Türkiye’de 13 Ocak’ta vizyona girecek filmi herkesten önce izleme fırsatı buldu. Filmi izleyenler arasında Manolya Onur, Indhira-Adnan Taşpınar, Beliz-Derin Sarıyer, Işıl Sarraf ve Günsel Ülkü de vardı.

Dağda yarış

Türkiye Kayak Federasyonu ile İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Garanti Bankası Bonus Card sponsorluğunda düzenlediği Bonus Snow Masters yarışlarının 10’uncusu, bu hafta sonu Uludağ’da yapılıyor. Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge’nin ev sahipliği yapacağı yarışlar, kayak ve snowboard dallarında, dört farklı kategoride düzenlenecek.

Şarap butiği

Şarap tutkunlarının başta Kavaklıdere olmak üzere en güzel şaraplara en uygun fiyatlarla ulaşmasını hedefleyen, Teşvikiye-Atiye Sokak’taki Kav Şarap Butiği, kış sezonuna yeniliklerle girdi. Cenk Çöteli’nin işletmeciliğini yaptığı Kav Butik’te şarabın yanı sıra Cafe Zanzibar’ın mönüsünden yemek çeşitleri de sunuluyor. Ayrıca şarap aksesuvarları, şarap kitapları ve şarap dolapları da satılıyor.
X