Ege Haberleri

EGE

  Anne kız yarışacaklar

  Nesrin COŞKUN / İZMİR, (DHA)
  14 Mayıs 2011 - 00:00Son Güncelleme : 13 Mayıs 2011 - 20:26

  KARŞIYAKA’da çocuklarla annelerini voleybolla tanıştırmak, bu dalda yeteneklileri belirlerken, annelerinin de desteğini sağlamak amacıyla başlatılan “anneler ve kızları yarışıyor” projesine rekor katılım oldu.

  Projeyi 110 anne ile kızları sahiplendi. Kızlarıyla birlikte eşofman giyip top oynayan anneler, “Çok zevkli ve sağlıklı bir proje” dedi. Mavişehir Spor Kulübü Voleybol Şubesi’nin geliştirdiği projede yer almanın keyfini yaşayan anneler, antrenman saatlerini kaçırmadı, eğitimlere katıldı. Voleybol Şubesi Genel Koordinatörü Şenay Çivici, “Proje çok başarılı oldu, küçükler de anneleri de voleybolu sevdi. Şimdi anneler teşvik ediyor, çocuklar geleceğe hazırlanıyor. Projenin finalini şenlik şeklinde gerçekleştireceğiz. Haftasonunda
  Gazi Lisesi bahçesindeki halı sahada mini voleybol sahaları oluşturulacak. Annelerden oluşan takımlar kızlarından oluşan takımlarla mücadele edecek. Çok renkli görüntülerin yaşanacağına, onları seyredecek babaların da büyük keyif alacağına inanıyoruz. Anneler ve kızları yarışıyor adını verdiğimiz turnuvayı geleneksel hale getireceğiz” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı