Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Anne-babanın üzerindeki kan da genç kıza ait

  Ali AKSOYER - Özden ATİKBurak AKBULUT / İSTANBUL
  08.03.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kafası kesilerek konteynere atılan Münevver Karabulut’u öldürdüğü iddia edilen Cem. G.’nin anne ve babasının üzerinde bulunan kan da genç kıza ait çıktı.

  Baba Mehmet Nida G., ifadesinde, "Biz cinayet işlemedik, işlediyse Cem işlemiştir" dedi. Çift serbest bırakıldı.

  VÜCUDU bavula, kafası gitar kılıfına konduktan sonra Etiler’de çöp konteynerine atılan Münevver Karabulut’u öldürdüğü suçlamasıyla aranan erkek arkadaşı Cem G.’nin annesi Tülay Makbule G. ile babası Mehmet Nida G.’nin üzerlerindeki giysilerde de kan bulundu. Giysilerdeki kan DNA incelemesinde Münevver Karabulut’a ait çıktı. Bahçeşehir’deki villada bulunan kanın da Münevver’e ait olduğu belirlenmişti.

  Cem G.’nin babası Mehmet Nida G., polisteki ifadesinde suçlamaları reddetti. Mehmet Nida G., "Olay günü oğlum aradı. ’Canım sıkılıyor. Beni dolaştır’ dedi. Eve gittim. Odasına çıktım. Kardeşi alt kattaydı. Anormal bir şey yoktu. Birlikte çıktık. Dolaştırdım. Etiler’de bir kafenin önüne bıraktım. Bir daha Cem’i görmedim. Biz cinayet işlemedik. İşlediyse Cem işlemiştir. Ama biz buna inanmıyoruz" dedi.

  Tülay Makbule G. ile eşi Mehmet Nida G., dün, Sultanahmet’teki İstanbul Adliyesi’ne sevk edildi. Savcı Faruk Erşen Yılmaz, çifti adam öldürmeye iştirak suçlaması ile mahkemeye sevk etti. Makbule G. ve Mehmet Nida G. çifti serbest bırakıldı. Villadaki aramada Cem’in kanlı elbise ve çorapları bulundu. Cem’in giysilerindeki kanın da Münevver’a ait olduğu anlaşıldı. Korsan taksinin arka koltuğundaki kan izleri nedeniyle polis, koltuktan parça kesip aldı. Kan örnekleri Münevver’in kanıyla karşılaştırılacak.

  Anne-babanın üzerindeki kan da genç kıza ait
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı