Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Anne Avşar, Topaloğlu'ndan özür diledi

  Hürriyet Haber
  16 Ekim 2007 - 00:00Son Güncelleme : 15 Ekim 2007 - 12:53

  "Dobra Dobra"ya telefonla bağlanan Emral Avşar, “Ben Mustafa’yı çok severim ağzımdan kaçmış o laf" dedi.

  Anne Avşar, Topaloğlundan özür diledi
  “Dobra Dobra”, bu hafta Emral Avşar’ın evine konuk oldu. Anne Avşar, dört ay önce öğrendiği kanser hastalığından ve kızları ile ilgili merak edilenler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  Mustafa Topaloğlu’na, kızı hakkında söyledikleri yüzünden kızgın olduğunu söyleyen Emral Avşar'a, programda konuk olarak bulunan Topaloğlu'ndan cevap gecikmedi. Topaloğlu, “Emral Hanım'ın hastalığına çok üzüldüm ama 'sapık' demesine kırıldım. Ben senin kızına iyilik yapıp geldim. Dostluklar bir çok şeyi yener. İnanılmaz bir özveri var” dedi. Mustafa Topaloğlu, ablasının Hülya Avşar’dan daha güzel şarkı söylediği yönünde yaptığı açıklamalar için ise, kendi fikrini söylediğini belirtti.

  OYNAMA ŞIKIDIM'IN ESİN KAYNAĞI BENİM
  Yazdığı şarkıların ve ya emeği geçtiği eserlerin kullanılırken Mustafa Topaloğlu ismi geçmeden sunulmasından rahatsızlık duyduğunu belirten sanatçı bir teşekkür beklediğini belirtti. “Kayahan’ın ‘Asırlardır Yalnızım’ şarkısında bu söz bana aittir. Ama ben orada yokmuşum gibi sunuluyor” dedi. Kayahan’ın da kendisine çok emekleri olduğunu ama kendi katkılarının gözardı edildiğini söyledi. Sezen Aksu’nun da ‘Oynama Şıkıdım’ şarkısını kendisinden esinlediğini belirtti.

  ANNE AVŞAR TOPALOĞLU'NDAN ÖZÜR DİLEDİ
  Canlı yayına telefonla bağlanan Emral Avşar “Ben Mustafa’yı çok severim ağzımdan kaçmış o laf, İbrahim Tatlıses’e de daha ağır laflar söyledim ama sesini çıkarmadı. Mustafa’yı üzdüysem özür dilerim” dedi. Emral Avşar Müge Anlı ile yaptığı röportajda kanser olma sebebi olarak Kaya Çilingiroğlu’nu gösterdi. Torununu üzgün görmeye dayanamadığını söyleyen Emral Avşar Hülya Avşar’ın Kaya’nın çapkınlıklarına Zehra için katlandığını söyledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı