Anlıyorum ama konuşamıyorum.

Hürriyet Haber
15 Şubat 2011 - 16:03Son Güncelleme : 15 Şubat 2011 - 17:47

Bekleyen kaçırır... Ready2Go ile ilk 1.000 kişiye İngiltere’de 2 hafta İngilizce.

Siz de İngilizce konuşabilirsiniz.

Türkiye’nin Avrupa Birliği Dil Ödülü sahibi tek eğitim kurumu olan EFINST Dil Okulu, 4. Kez düzenlediği Ready2Go programı ile sizi İngilizce konuşmaya çağırıyor. Üstelik programa sadece büyük şehirlerden değil, Türkiye'nin tüm her yerinden katılmak mümkün.

Ready2Go nedir?
Ready2Go programında İngilizce eğitimi Türkiye'de başlıyor. AB standartlarında bir eğitim metodu ile öğrenciler yurt dışına çıkmaya hazırlanıyorlar. Daha sonra ver elini İngiltere.
EFINST'in İngiltere'deki partner okullarında İngilizceyi yaşayarak öğreniyorlar. İngiliz ailelerle birlikte yaşıyor, dilin yanı sıra kültürü de içinden görme ve tanıma fırsatı yakalıyorlar.


İstanbul veya Bursa dışında yaşayanlar nasıl katılacak?

EFINST'in e-Learning LIVE! Online canlı konuşma sınıfları bu sorunu da hallediyor. İnternet üzerinden online, canlı canlı İngilizce eğitimi İstanbul'daki sınıfları ve EFINST eğitim kalitesini bilgisayarınızın ekranına getiriyor. Online derslerde öğretmeninizi görebiliyor, soru sorabiliyor, hatta parmak kaldırabiliyorsunuz. Bunun için tek ihtiyacınız internet bağlantısı olan bir bilgisayar, webcam ve mikrofonlu bir kulaklık... Üstelik şimdi www.bonuslaingiltereye.com adresine giderek iletişim bilgilerini giren herkes 15 günlük e-Learning LIVE! canlı Online derslerine katılma hakkı kazanıyor.

Ready2Go, iki farklı program sunuyor: Economy Class ve business Class.

Economy Class programıyla 12 ay Türkiye’de canlı Online İngilizce eğitimi veriliyor. İstanbul ve Bursa'daki EFINST şubelerine gelip sınıf içi ders almak isteyenler ise 2 ay boyunca İngilizce eğitimi alıyorlar. Bu süre içinde e-Learning LIVE! canlı Online derslere de katılabiliyorlar. Eğitimini tamamlayanlar 2 haftalık boyunca İngiltere'ye gidiyor ve EFINST partner okullarında İngilizce eğitimlerini sürdürüyorlar.

Business Class ise, çalışan ve İngilizce öğrenmeye zaman ayıramayan iş insanları için düzenleniyor. Business Class'ın farkı ister Online, ister sınıf içi eğitim olsun, hem Türkiye'de hem de İngiltere'de BİRE BİR ÖZEL DERS sunuyor olması. Bu kapsamda 1 ay İstanbul veya Bursa'daki şubelerde veya 1 ay boyunca yoğunlaştırılmış canlı Online BİRE BİR ÖZEL DERS veriliyor. Katılımcı daha sonra İngiltere'ye gidiyor ve orada da 1 hafta boyunca yine BİRE BİR ÖZEL DERS alıyor.

İngilizce eğitiminde çığır açan birçok yenilik içeren Ready2Go programlarına katılmak için son gün 15 Mart 2011 ve kontenjan ilk başvuran 1.000 kişi ile sınırlı. Ayrıca Ready2Go, 193 TL+%8 KDV'den başlayan inanılmaz fiyatlarla sunuluyor. Bonus sahipleri 12 taksit fırsatından da yararlanabiliyorlar.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Etiketler:

    Sayfa Başı