DİYARBAKIR HABERLERİ

Anlı’dan Sanayi Sitesi Esnafına Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 14:56Son Güncelleme :

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EŞ BAŞKANI FIRAT ANLI, YENİŞEHİR İLÇESİNDEKİ 2. SANAYİ SİTESİ’Nİ ZİYARET EDEREK, ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ.

IHA

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, Yenişehir ilçesindeki 2. Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, HDP Diyarbakır milletvekili Nursel Aydoğan, DBP ve HDP Yenişehir ilçe yöneticileri, 1. Sanayi Sitesi Başkanı Ekrem Koçer ile 2. Sanayi Sitesi Başkanı Hasan Aslan’la Seyrantepe’de bulunan SS Oto Tamircileri 2. Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, sorun ve sıkıntılarını dinledi. Özellikle genç işçilerin ve esnafın büyük ilgisiyle karşılaşan Anlı, araçlarını tamire getiren yurttaşlarla da bir süre sohbet etti. Ziyaret esnasında esnafın çay ikramını kabul ederek çay içen Anlı’nın, tamire alınan beyaz Toros marka aracı görünce, “Beyaz Torosları tamir etmeyin, seçimden sonra bazıları kullanabilir. Ama umarım bazıları gider, Toroslar yollarına devam eder” demesi gülüşmelere neden oldu. Anlı ve beraberindekiler, daha sonra esnaf ziyaretlerine devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Anlı’dan Sanayi Sitesi Esnafına Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Anlı’dan Sanayi Sitesi Esnafına Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı