« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ankaraspor'da şok gelişme

Ankaraspor'da 8 futbolcunun Süper Lig'de oynanan Gaziantepspor maçı sonrası yedikleri yemekten rahatsızlanarak hastaneye yattıkları öğrenildi.

ERCAN ATA - ANKARA / DHA
SON GÜNCELLEME

Ankaraspor'a 1.90'lık stoper

Bu hafta Galatasaray ile karşılaşacak olan Ankaraspor'da Stefan Senecky, Erich Brabec, Aydın , Neca, Ömer Aysan Barış, ilhan, Adem ve Hürriyet'in Gaziantepspor maçı sonrası rahatsızlanarak hastanede yattıkları ve serum tedavisinin ardından Ankara'ya döndükleri ifade edildi.

Mavi-beyazlı teknik direktör Jürgen Röber, Galatasaray maçı öncesi birçok eksik futbolcusu olduğunu ve bunlara Özgür ve Konate'nin de sakatlıklarından dolayı eklendiğini söyledi. Röber'in Ayrıca, sakat futbolcularının maç gününe kadar toparlanmaları halinde kadro kurabileceklerini, aksi halde ise espirili bir şekilde, "Gerekirse yardımcılarımla beraber lisans çıkarır Galatasaray maçında oynarız" dediği belirtildi.

Bu arada Hürriyet'in dışında rahatsızlıkları devam eden futbolcuların oynayıp oynamayacakları maç günü belli olacak. Sakatlıkları bulunan Özgür ve Konate'nin ise Galatasaray maçında oynamasının zor olduğu bildirildi.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz