« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ankaraspor’u çözemedik

G.Saray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, "Futbolcularımız sahada gereken her şeyi yaptılar. Ancak, kapanan rakibi bir türlü açamadık" diye konuştu.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
ALİ Sami Yen Stadı’ndaki seyircisiz oynadığı son maçta lig sonuncusu Ankaraspor’la golsüz berabere kalan G.Saray’da kaçan 2 puanın üzüntüsü yaşanıyor. Kazanmaları gereken bir maçtan beraberlikle ayrıldıkları için üzgün olduklarını belirten G.Saray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, "Ankaraspor’u çözemedik" dedi.

Futbolcuların maçta ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirten Sezgin, şunları söyledi: "Futbolcularımız maçta ne gerekiyorsa yaptılar. Kanatları kullandılar, şut attılar ama başarılı olamadılar.

Ankaraspor ligdeki konumu nedeniyle kendi alanına yaslanarak oynadı. Gol yememek için her türlü önlemi aldılar. Böyle olunca da alanımız daraldı. Oyun içerisinde biraz da sertlik olunca futbolcularımız zorlandı. Buna rağmen her iki yarıda gol pozisyonları yakaladık. Eğer birini atsaydık, o zaman rakibi çözerdik. Bu maç geride kaldı. Artık Bordeaux’yu düşünmek zorundayız. Fransa’da gerçek futbolumuzu sahaya yansıtıp, galip gelmek istiyoruz."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler