ANKARA HABERLERİ

Ankaralı Yönetici ve Bürokratlar Derneği'nden Akgül'e ziyaret

DHA
30.03.2016 - 11:38Son Güncelleme :

Ankaralı Yönetici ve Bürokratlar Derneği'nden Akgül'e ziyaret

DHA

ANKARA, (DHA)- MAMAK Belediye Başkanı Mesut Akgül, sivil toplum kuruluşlarıyla görüşmelerine devam ediyor. Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına destek olan Akgül'ü Ankara Yönetici ve Bürokratlar Derneği Başkanı Fahrettin Böke ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.
samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Fahrettin Böke, derneğin çalışmaları ve hedefleri hakkında Akgül'e bilgi verdi. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerini önemsediklerini dile getiren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül: “Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Tecrübeli olan bürokrat ve yöneticilerin genç yönetici adaylarına bilgi, birikim ve tecrübelerini aktarması son derece önemli. Bu manada derneğin bürokratik yapıya, genç yönetici adaylarına son derece önemli faydalar sağlayacağı kanaatindeyim. Tecrübe, bilgi ve birikim genç neslin enerjisi ile birleşmesinin hepimiz açısından büyük bir kazanç olacağını düşünüyorum" dedi.
TECRÜBELİ BÜROKRATLAR DENEYİMLERİNİ AKTARACAK
Ankara Yönetici ve Bürokratlar Derneği Başkanı Fahrettin Böke'de bürokraside yıllarca emek vererek ciddi bir sosyal ve kültürel birikime sahip olmuş tecrübeli bürokratları; genç yönetici ve bürokrat adaylarıyla buluşturmayı hedeflediklerini dile getirerek: “Gençlere tecrübelerimizi ve birikimlerimizi aktarmak istiyoruz" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ankaralı Yönetici ve Bürokratlar Derneği'nden Akgül'e ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 11 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ankaralı Yönetici ve Bürokratlar Derneği'nden Akgül'e ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı