ANKARA HABERLERİ

Ankaralı otobüsçüler yine Ethem Ateş’i seçti

Hürriyet Haber
27.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Ankara Otobüsçüler Derneği ve Ankara Otobüs-Otogar İşletmecileri İşletme Kooperatifi’nin 25 Haziran tarihinde ayrı ayrı yapılan olağan genel kurullarında gerek dernek, gerekse kooperatif başkanlığına Ethem Ateş oy birliği ile bir kez daha seçildi.

Hürriyet Haber

Derneğin 2008 ve 2009 yılı kesin hesapları ile denetleme raporlarının ibra edilmesinin ardından Başkan adayları Ethem Ateş ve Çavuş Çiçek’in yönetim kurulu aday listeleri okunarak üyelerin görüşüne sunuldu. Oylamaya geçilmeden önce Çavuş Çiçek’in listesinde bulunan isimlerin büyük bölümü kendi bilgilerinin dışında aday gösterildiklerini belirterek yarıştan çekildiklerini açıklamaları üzerine Çiçek’e yeni bir liste hazırlaması için kısa bir süre tanındı. Bu süre içinde listesine koyacağı aday bulamayan Çiçek, kongre divan başkanına adaylıktan çekildiğini bildirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Ankaralı otobüsçüler yine Ethem Ateş’i seçti haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı