« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ankaragücü'nden örnek davranış

Ankaragücü teknik ekibi ve futbolcularının desteğiyle Demetevler Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kulüp adına iki yataklı hasta odası yaptırıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ankaragücü teknik ekibi ve futbolcuları geçtiğimiz aylarda hastaneyi ziyaret ederek lösemili çocuklara moral ziyaretinde bulunmuştu.

Sarı-lacivertli ekip, ziyaret sonrası hastane yönetimine verdikleri sözü yerine getirerek, yaptırdıkları hasta ve hemşire odalarıyla hastaneye destek verdi. Yapımı tamamlanan odaların açılışını ise teknik direktör Mesut Bakkal ve Saray Spor Tesisleri Müdürü Suat Gül birlikte yaptı. Bakkal ve Gül, hastanede görev yapan doktor ve hemşirelerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

DESTEĞE DEVAM SÖZÜ

Hastanede yatan hastalar ve sağlık personeliyle sohbet eden Mesut Bakkal, Ankaragücü olarak bu tarz hayır işlerine devam edeceklerini söyledi. Bakkal, şöyle konuştu:

“Yaptığımız bu hizmetle hastaneden faydalanan hasta ve burada görev yapan sağlık çalışanlarını biraz olsun sevindirebildiysek ne mutlu bize. Yeni sezonda ekip olarak bu tarz hayır işlerine devam edeceğiz. Ayrıca, bizim bu faaliyetimizi takdirle karşılayan yönetimimizden de destek sözü aldım.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz