Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ankaragücü'nden Fener'e "ret"

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'de Ersun Yanal defteri şimdilik kapandı. F.Bahçe yönetiminin, 2 gündür başkent ekibiyle yaptığı görüşmeler, tazminat konusunda anlaşma sağlanamayınca çıkmaza girdi. Ankaragücü'nün 1 milyon dolar talebine, F.Bahçe'nin 350 bin dolar önermesi üzerine anlaşma sağlanamadı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, Fenerbahçe Kulübü'nün yaptığı teklifi bugün değerlendirdiklerini ifade ederek, "Biz hocamızın hedefleine gitmesinde önünü kapamak istemedik. Ancak gelinen noktada görüşmelerin devam etmesinin bir anlamı kalmadığına karar verdik" dedi.

Kulüp olarak kendilerinin ve hocaları Ersun Yanal'ın hedefeleri olduğunu belirten Aydın, Fenerbahçe yönetimini de tekliflerinde gerektiği kadar ciddi olmamakla suçladı. Aydın, "Eğer Fenerbahçe Kulübü'nün Başkanı teklifinde ciddi ve ısrarlı ise görüşürüz. Aksi halde görüşmenin bir anlamı yok" dedi.

KARAKAYA:VERMEYECEĞİZ

Bu gelişmelerin artdından bugün bir açıklama yapan Ankaragücü Kulübü Basın Sözcüsü Mümtaz Karakaya, Ersun Yanal'ı Fenerbahçe'ye vermeyeceklerini açıkladı.

ROTA YABANCI HOCAYA ÇEVİRİLDİ

F.Bahçe'nin, başkent ekibinden olumsuz yanıt almasının ardından rota yeniden yabancı teknik adamlara çevirildi.  Sarı lacivertli takımın teknik direktörlüğü için adı geçen isimler arasında Huub Stevens, Frank Pogelsdorf, Jürgen Rober, Boby Robson, Berti Vogts, Otto Rehagel, Tardelli, Antiç, Fernandez ve Scala gibi ünlü isimler var.


Bunları da Beğenebilirsiniz