« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ankaragücü'nde Karaman dönemi

Ankaragücü, Saffet Susiç'den boşalan teknik direktörlük görevine Hikmet Karaman'ı getirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Cemal Aydın Spor Kompleksi'ne geldikten sonra basın mensuplarına açıklama yapan Hikmet Karaman, Ankaragücü'nün çok köklü ve taraftar potansiyeli olan bir kulüp olduğunu belirterek, “Kalan maçlarda başarılı performans sergileyerek üst sıralarda yer almak istiyoruz” dedi.

Bir an önce görevine başlamak istediğini belirten Karaman, ”Yapacak çok işimiz var. Kadroyu tanıyorum. Biz çalışmadığımız dönemlerde takımları bütünüyle takip ederiz. Ama dışarıdan izlemekle antrenmanda seyretmek arasında büyük fark var. Takımıma ve taraftarlarımıza güveniyorum. Cemal Aydın da Türkiye liglerinin deneyimli başkanlarından biri” diye konuştu.

Ankaragücü ile kaç yıllık sözleşme imzaladığını açıklamayan Karaman, şöyle konuştu: “Futbolda iyi sonuçları bulursan çok iyi. Bulamazsan çatlak sesler çıkacaktır. Futbolda hep başarılı olmak zorundasın. Hedefimiz Ankaragücü'nde uzun süreli çalışmak. Başarı varsa devamlılık da vardır. Transfer konusu ise başkanımızla görüştükten sonra netlik kazanacak. diğer takımlar bu konuda bir hayli mesafe kaydetti. Biz de mutlaka altta kalmayacağız.”
Karaman'ın yardımcı antrenörlüğünü ise Reha Erginer'in yapacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler