« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ankaragücü'nde işler 'arap saçı'

Ankaragücü'nde yarın yapılması planlanan olağanüstü genel kurul, delegelerin toplanamaması nedeniyle yapılamıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sarı-lacivertlilerde, Cengiz Topel Yıldırım başkanlığındaki yönetim kurulunun 23 Ağustos'ta yapılmasına karar verdiği olağanüstü genel kurulun gerçekleşebilmesi için kayıtlı görünen 626 üyeden 314'ünün genel kurula katılımı gerekiyor. Yarınki genel kurulun ertelenmesi durumunda, 30 Ağustos'ta çoğunluk aranmaksızın genel kurul gerçekleştirilecek.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, kulüp onursal başkanı Cemal Aydın ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in aldığı ortak karar sonucunda başkanlığa seçilmesi beklenen Ahmet Gökçek'in, yarınki genel kurulun ertelenmesiyle birlikte beklenen transferleri yapması için sadece 2 günü kalıyor.

Kulübe yakın çevreler, 100. yılını kutlayan ve taraftarların büyük beklentisine cevap vererek şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak için 2 gün gibi az bir zaman kalması nedeniyle yarın yapılması beklenen olağanüstü genel kurul öncesi sessizliğe büründü. Cemal Aydın kanadı, yarınki genel kurulda çoğunluğun sağlanamamasını delegelerin tatilde olmasına bağlarken, Cengiz Topel Yıldırım ise sessiz kalmayı tercih etti.

Alınan bilgiye göre, başkan seçilmesi beklenen Ahmet Gökçek'in, şampiyonluğa oynayacak kadro için yapmayı düşündüğü transferleri belirlediği, ancak genel kurulla seçilmeden önce transfer için bir girişimde bulunmayacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler