Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ankaragücü paralandı

Ankaragücü'nde 8 aydır para alamayan futbolcu ve personele ödemeler yapıldı.

Ercan ATA, Ankara-DHA
SON GÜNCELLEME

Başkan Cengiz Topel Yıldırım, futbolculara 2 taksitlerinin toplamı olan 1 milyon tutarındaki parayı hesaplarına bugün yatırdı. Böylece futbolcular 3’er taksitlerini almış oldular

8 aydır para alamayan ve kulüpten ilişkisi kesilmiş personelde dahil olmak üzere Yıldırım ve ekibi, hem futbolculara hem de çalışan personele ödemelerini yapmaya başladı. Yargının geçmiş dönemi yok saymasıyla birlikte görevi devralan Cengiz Topel Yıldırım ve yönetimi, 8 ayıdır para alamayanların biraz olsun yüzlerini güldürdü. Görevi devraldıktan hemen sonra büyükbir özveriyle çalışan personele maaş veren Başkan Cengiz Topel Yıldırım, futbolculara da ilk ödemeyi yapmıştı.

Gençlerbirliği beraberliği ile ilk primlerine de kavuşan futbolcuların ardından Altyapı ekibi ve personele de alacakları ödenmeye başlandı.

Başkan Yıldırım, bugün de futbolculara 2 taksit tutarları olan bir milyon 7 bin TL (1 trilyon 7 milyar) tutarındaki parayı hesaplarına yatırdı. Böylece Yıldırım yönetimi ,göreve geldikleri günden beri futbolcuların 3 er taksitlerini de yatırmış oldu.

Başkan Yıldırım, Ekim ayının 19’unda da futbolculara bir ödeme daha yapılacağının müjdesini de verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler