ANKARA HABERLERİ

Ankara'daki terör saldırısı

AA / Burak Sencer Demirel
25.02.2016 - 18:18Son Güncelleme :

- AK Parti Ordu milletvekilleri ve Ordu Perşembe Muhtarlar Derneği patlamanın meydana geldiği sokağa karanfil bıraktı

AA / Burak Sencer Demirel

ANKARA (AA) - AK Parti Ordu milletvekilleri ve Ordu Perşembe Muhtarlar Derneği, başkentte terör saldırısının gerçekleştiği yere, yaşamını yitirenler anısına karanfil bıraktı.

Ordu'dan gelen muhtarlar ve AK Parti Ordu milletvekilleri Oktay Çanak, Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı, terör saldırısının gerçekleştiği sokakta, hayatını kaybedenleri andı.

Burada kısa bir açıklama yapan AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, "Bu tür olaylar Türk milletini yıldırmayacaktır. Bugüne kadar Türkiye her zaman vatan hainlerine karşı dik durmayı bilmiştir. Diyarbakır Sur'da şehit düşen Astsubay Üstçavuş Hüseyin Gümüş kardeşimiz ve burada onun ruhunu şad etmek ve burada şehit düşen diğer vatandaşlarımızı anmak için buradayız" dedi.

Basın açıklamasının ardından milletvekilleri ve muhtarlar, patlamanın olduğu yere karanfil bıraktı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ankara'daki terör saldırısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 18 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ankara'daki terör saldırısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı