Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ankara'daki kozmik aramayla ilgili Baykal'dan müthiş iddia

  DHA
  28.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 28.12.2009 - 23:00

  CHP Lideri Deniz Baykal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Arınç'a suikast iddiaları ile ilgili konuştu.

  KARARGAHTAKİ ARAMADAN FOTOĞRAFLAR

  KIŞLA ÖNÜNDE AÇIKLAMA / WEB TV        

   

  ANKARA'DA BAŞ DÖNDÜREN TRAFİK / WEB TV 

   

  BAYKAL'DAN KOZMİK ODA AÇIKLAMASI /WEB TV        CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Star Televizyonunda Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar ve Nedim Şener'in soruların yanıtladı.

  Baykal, "Burada sözkonusu olan Bülent Arınç' a akli dengesini yitirmiş kötü niyetli birinin suikast yapacağı iddiası değil. Hükümet tarafından TSK'nın böyle bir suikast yapabilceğinin düşünülmüş olmasıdır. Bunun kondurulması bile vahimdir... Düşünün eğer TSK  bir devlet büyüğüne böyle bir suikast girişiminde bulunacaksa daha fazla bir şey söyleyemeyiz,  bu sözün bittiği yerdir" dedi.

  Deniz Baykal, Hükümet ile Türk Silahlı Kuvvetleri arasındaki güvensizlik ortamını değerlendirmek isteyenler olabileceği uyarısında da bulundu ve "Ne diyor, Özel Kuvvetler'e haber verip sizin aradığınız muhbir şimdi Arınç'la biraraya geldi, ona bilgi veriyor diyorlar. Buluşup Arınç'ın adresini veriyorlar. Sonra da Arınç'a suikast yapacaklar diye emniyete ihbar ediyorlar. Olabilir, siz eğer bir güvensizlik ortamı yaratırsanız bu iki kurumu birbirine düşürmek isteyenler her türlü fitne fesatı araya sokabilir" diye konuştu.

  Uğur Dündar' ın CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile yaptığı röportajın ayrıntıları bu akşam Star TV de yayınlanacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı