Gündem Haberleri

  Ankara'da yarın bazı yollar kapalı

  ANKA
  28.10.2008 - 10:56 | Son Güncelleme:

  Ankara’da Cumhuriyet Bayramı nedeniyle gerçekleştirilecek tören ve kutlamalar nedeniyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.

  Resmi geçit töreninde paraşüt atlayışları nedeniyle yarın 10.55-12.00 saatleri arasında AKM tören alanında havai hatlarda elektrik kesilecek. Yarın 08.00-13.30 saatleri arasında Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak geçit töreni nedeniyle İstanbul yolu Yenimahalle Köprüsü'nden Ulaştırma kavşağına (Hipodrom Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi kavşağı) kadar Hipodrom Caddesi çift yönlü, Turgut Özal Bulvarı Akköprü kavşağından Konya yolu istikameti Gazi Hastanesi kavşağına kadar Konya Yolu çift yönlü trafiğe kapatılacak.

  Anıtkabir'de yarın saat 08.45'te yapılacak tören nedeniyle de Gençlik Caddesi'nin Tandoğan kavşağından geliş istikametinin sağ şeridi ile Akdeniz Caddesi'nin Gençlik Caddesi'ne gidiş istikametinin sağ şeridi saat 07.30'dan etkinlik sonuna kadar trafiğe kapalı olacak.

  Öte yandan, Anıtkabir'e, Cumhuriyet Bayramı tören hazırlıkları ve güvenlik önlemleri nedeniyle bugün saat 13.00'ten yarın saat 11.00'e kadar ziyaretçi kabul edilmeyecek.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı