« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ankara'da saha karıştı!

Gençlerbirliği Beşiktaş karşılaşmasının 58.dakikasında Cenk Tosun ve Ahmet Çalık arasında yaşanan ikili mücadele sonrası saha karıştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gençlerbirliği stoperi Ahmet Çalık, Beşiktaşlı Cenk Tosun ile girdiği ikili mücadele sonrası yerde kaldı. Uzun süre yerde yatan ve baldırını tutan Çalık'a tepki gösteren Tosun, rakibinin üzerine yürüyerek yerden kaldırmak istedi.

Ankarada saha karıştı
Pozisyonun ardından araya girmeye çalışan maçın hakemi Fırat Aydınus'la itişen Cenk Tosun daha sonra yerden kalkan Ahmet Çalık'la da bir süre tartışma yaşadı. Çok sinirli olduğu görünen Cenk'i takım arkadaşları güçlükle sakinleştirdi.

Ankarada saha karıştı
Fırat Aydınus hışımla rakibinin üzerine yürüyen Cenk Tosun'u engellemeye çalıştı.

TOLGA ZENGİN 'BANA KÜFÜR ETTİ' DEDİ, SKULASON'UN ÜZERİNE YÜRÜDÜ
Maç sonrasında da Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin ile Gençlerbirliği oyuncusu Skulason arasında gerginlik yaşandı.

Ankarada saha karıştı
Tolga Zengin, karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus ile uzatma dakikası hakkında konuşurken, bir anda Skulason ile tartışmaya başladı ve üzerine yürüdü. Güçlükle sakinleştirilen Tolga, "Ben hakemle konuşurken o bana gelerek küfretti. Tartışmanın nedeni buydu" dedi.

Ankarada saha karıştı
AYDINUS: BEN KÜFÜR DUYMADIM
Tolga ve Skulason arasındaki tartışmayı duymadığını belirten karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus ise, "Eğer küfür olayını duysaydım yaptırım uygulardım" diye konuştu.

PROTOKOL TRİBÜNÜ DE KARIŞTI
Ayrıca protokol tribününde maç sonu Fırat Aydınus'a küfreden Beşiktaş kongre üyesi olduğu belirtilen kişi ile protokol görevlisi tartıştı. Kongre üyesinin Aydınus'a küfrettiğini gören protokol görevlisinin kendisini uyarması üzerine tartışma çıktı. Araya girenlerin önlediği tartışma sonrasında, adı bilinmeyen kongre üyesi görevliden özür diledi ve olay tatlıya bağlandı.

Ankarada saha karıştı 3000. GOL GELDİ AMA 3 PUAN GELMEDİ

Ankarada saha karıştı

İLK YARI BİTTİ ORTALIK KARIŞTI


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler