Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ankara'da bazı ilçelerde okullar tatil

  Hürriyet Haber
  06 Ocak 2015 - 09:34Son Güncelleme : 06 Ocak 2015 - 14:07

  Yoğun kar yağışı nedeniyle birçok ilde okullar tatil edildi. Kar esareti yaşayan illerden biri de Ankara... Ankara'da dünden beri etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle 6 ilçede eğitime ara verildi. Ankaralılar sosyal medyada 'neden il genelinde değil de sadece bazı ilçelerde eğitime ara verildi' diye isyanlarını dile getirdi. Karabük'te ise bir okul servisi aşırı buzlanma nedeniyle kaza yaptı, bir öğrenci hayatını kaybetti.

  Ankarada bazı ilçelerde okullar tatil İlk, orta, lise ve üniversiteler

  Ankara Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre Ayaş, Bala, Çamlıdere, Güdül, Haymana ve Polatlı’da okullar yoğun kar yağışı nedeniyle bir gün tatil edildi. Ankara Vali Vekili Kemal Karadağ, hurriyet.com.tr’ye yaptığı açıklamada ayrıca bu ilçelerde hamile ve engelli kamu çalışanlarının da bir gün idari izinli sayılacaklarını söyledi.  THY, İDO VE BUDA SEFERLERİ İPTAL

  Ankara'nın genelinde yoğun kar yağışı olmasına rağmen sadece 6 ilçede eğitime ara verilmesi sosyal medyada da tartışılan konulardan biri oldu.

  BİR ÖĞRENCİ ÖLDÜ
  Karabük Yenice yolunda kar ve buzlanma nedeniyle devrilen öğrenci servisinde yaralanan öğrencilerden biri kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 18 yaralının tedavisi sürüyor.

  KAZADAN FOTOĞRAFLAR

  Ankarada bazı ilçelerde okullar tatil


  Ankaralılar Twitter'da isyan etti

  Ankarada bazı ilçelerde okullar tatil ANKARA'DA OKULLARIN TATİL OLMAMASINA TEPKİ YAĞDI

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı