Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Çarpıcı 2013 yorumları

Özgür GÖK
13 Aralık 2012
  Çarpıcı 2013 yorumları

  Ece Göker’in sahibi olduğu Norea Butik, kuruluşunun birinci yılı kutlamasında ünlü astrolog Dinçer Güner’i başkentlilerle buluşturdu.

  Güner, düzenlenen davette konuklara astroloji yorumlarında bulunurken, 2013 yılının ikinci yarısında ise Türkiye’nin yeni seks kasetleriyle sarsılacağını söyledi.  Astrolog Dinçer Güner, Ece Göker’in moda evi Norea Butik’in birinci yıl kutlaması için yapılan etkinliğe katıldı. Ankara cemiyet hayatının tanıdık simalarının katıldığı davette ünlü astrolog kadınların yeni yıla ilişkin beklentilerine cevap verdi. Dinçer Güner sonrasında astroloji dünyasında 2013 Türkiye’sini yorumladı. Güner, önümüzdeki yılın ikinci yarısında yeni seks kasetlerinin gündeme bomba gibi düşeceğini iddia etti. Ünlü astrolog, “Önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimler öncesi gizli çekim kasetler ortaya çıkacak. İsim veremiyorum ama bu isimlerin oldukça üst düzey olduklarını söyleyebilirim” dedi. 2013’te Wikileaks tarzı belgelerin yine gündem oluşturacağını ifade eden ünlü astrolog, “Yeni yıl tam bir skandallar yılı olacak. Suikast bile olabilir” dedi.

  GÖKÇEK KAZANACAK

  Astrolog Dinçer Güner, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerle ilgili öngörülerde de bulundu. Güner, 27 Ekim de yapılacak seçimde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı tekrar aday olması halinde Melih Gökçek’in kazanacağını söyledi. Ünlü astrolog Gökçek’in terazi burcu olduğunu söyleyerek “Seçimlerin yapılacağı Ekim ayı, terazi ayıdır. Melih Gökçek de terazi olacağı için seçimlerin kendisine yarayacağını düşünüyorum” dedi.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  13/12/2012 - 9:34
  Arkadaşa hatırlatın lütfen seçimler 2013 ekimde değil 2014 martta yapılacak:))))))) keşke seçimlerin ekim 2013 te yapılamayacağı konusunda bir yorum yapsaydı daha komik duruma düşerdi....
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  13/12/2012 - 17:17
  Seçimlerin 27 Ekim'de yapılacağı kesinleşmiş miydi??
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding