Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
09 Ekim 2015 Cuma 20:41

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Ankara Haberleri

İki seçkin aileyi birleştiren düğün

Paylaş
Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Haşim KILIÇ 17 Ekim 2011
İki seçkin aileyi birleştiren düğün
Pet Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güntekin Köksal’ın kızı Zeynep Köksal ve Eko İnşaat’ın sahibi İbrahim Yaykıran’ın oğlu Emrah Yaykıran, görkemli bir düğünle evlendi. Başkent’in önde gelen isimlerini bir araya getiren düğüne, yurtdışından da çok sayıda davetli katıldı.

JW Marriot Otel’de gerçekleşen düğüne gelinin babası Pet Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güntekin Köksal, annesi Pınar Köksal, kız kardeşi Ayşe Köksal Çetin ve eşi Serdar Çetin, erkek kardeşi Burak Köksal ile damadın babası Eko İnşaat’ın sahibi İbrahim Yaykıran, annesi Şeyda Köseoğlu ve kız kardeşi Elvan Yaykıran ev sahipliği yaptı.

Geceye katılanlar arasında eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav, eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk ve eşi Fatma Türk, eski bakanlardan Esat Kıratlıoğlu, Aydıner İnşaat’ın sahibi Mehmet Aydıner ve eşi Nirvana Aydıner gibi seçkin isimler katıldı. Düğün için Londra, Berlin, Dubai, Oslo gibi dünyanın farklı bölgelerinden çok sayıda davetli de Ankara’ya geldi.

Romantizm dolu anlar

Konukların yerlerini almasıyla Zeynep Köksal ve Emrah Yaykıran çifti, alkışlar eşliğinde nikah masasına geldi. Çift, salona girerken damadın kız kardeşi Ece Yaykıran elindeki çiçek sepeti ile etrafa çiçekler saçtı. Son dönemlerin en görkemli düğün töreninde Köksal ve Yaykıran çiftinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Gecede genç çiftin şahitliklerini İsmail Edip Erten, Mustafa Köseoğlu ve İzel Nevi Coşkun üstlendi. Güntekin Köksal, eşi Zeynep Hanım ve kızları Ayşe Köksal, töreni elele tutuşarak izledi. Nikah memuru evlenme isteği ile ilgili soruyu ilk olarak Zeynep Köksal’a sordu. Köksal, güçlü bir şekilde “Evet” cevabını verdi. Emrah Yaykıran ise soruya daha güçlü bir sesle üç kez “Evet” dedi. Yaykıran’ın bu coşkusu salondakilerden de büyük alkış aldı.

Tutkulu romantizm

Karşılıklı imzaların ardından Emrah Yaykıran, nikah memurundan eşi Zeynep Köksal’ı öpmek için izin istedi. İkilinin uzun süren öpüşme sahnesi ise romantik filmlerden bir kare gibiydi.
Yaklaşık iki yıl önce ortak bir arkadaşlarının düğününde tanışan Zeynep Köksal ve Emrah Yaykıran, aile şirketlerinde çalışıyor. Çift, renkli görüntülerle geç saatlere kadar devam eden düğünün ardından balayı için Maldivler’e gitti.
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH