Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
06 Ekim 2015 Salı 23:15

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Ankara Haberleri

Yenimahalle’ye yeni piknik alanı

Paylaş Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
10 Mayıs 2010
Yenimahalle’ye yeni piknik alanı
Yenimahalle’ye nefes aldıracak olan Yakacık Mesire Alanı görkemli bir açıldı. Yüzlerce Yenimahallenin katılığı tören renkli görüntülere sahne oldu.

İlçe’nin her köşesini nakış nakış işleyeceklerini ifade eden Başkan Fethi Yaşar, yatırım ve hizmetlerle Yenimahalle’yi örnek alınan bir ilçe haline getireceklerini belirtti.
Yaşar, vatandaşların hafta sonlarında piknik yapmak için kilometrelerce yol kat etmelerine gerek kalmadığının altını çizerek, “Artık vatandaşlarımız hemen yakınlarında bulunan mesire alanımıza gidebilirler. Güzel ve temiz alanımızda aileleriyle birlikte huzurlu ve güvenli bir şekilde piknik yapabilirler” dedi.

Alanda neler var

Kamelyalı ve kamelyasız oturum alanları, 365 adet mangal ile her türlü mangal malzemesi satın alınabilecek bir tezgah, çocuklar için dev oyun alanı, yürüyüş yolları, büyük bir otopark, tuvalet bulunan alanda 9 dönümlük bir tarla yer alıyor. Bu tarlada domatesten salatalığa her türlü sebze yetiştirilecek. Alanda yer alan üç adet gölette ise alabalık üretilecek.

 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH