Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ankara ve İstanbul'da düğün daveti yapacak

  Cesur SERT
  13 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 12 Ağustos 2006 - 22:02

  Geçtiğimiz hafta Çeşme'deki yazlığında 30 kadar davetlinin katıldığı düğünde Belçim Bilgin'le hayatını birleştiren Yılmaz Erdoğan, İstanbul ve Ankara'daki dostları için de davet düzenleyecek. Balayı yerine turneye çıkan Yılmaz Erdoğan'ı eşi Belçim ve annesi Süheyla Erdoğan'la yalnız bırakmayarak birlikte izlediler.

   

  Gazetelerde, yakın arkadaşı Cem Yılmaz'ın "Hokkabaz" filminin montajı nedeniyle düğüne katılmadığı haberleri çıkan Yılmaz Erdoğan, iki şehirde vereceği davetlere düğüne katılmayan dostlarının geleceğini söyledi. Babaannesi Sürahi Hanım'ın Gülben Ergen'in hayatının işlendiği KANAL D'deki Osman Yağmurdereli'nin sunduğu programda, "Beni davet etmediler" sözlerini de yanıtlayan Erdoğan, "Öyle bir şey yok. Gülben Ergen'in programı için İstanbul'a gitmesi gerekiyordu. Sağlık açısından Çeşme'ye gelmesini uygun görmedik. Bir haftada, bu sıcaklarda iki ayrı şehire gitmesi riskli olabilirdi. Biz onun ayağına gideceğiz" dedi.

  Ankara ve İstanbulda düğün daveti yapacak  Ankara ve İstanbulda düğün daveti yapacak

  Balayı yerine turnede

  Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'ın başrolde olduğu "Haybeden Gerçek Üstü Aşk" adlı oyun, Çeşme'de sahnelendi. Oyunu Erdoğan'ın eşi Belçim Hanım ve Süheyla Erdoğan'ın en ön sıradan izledi. Yeni geline gazetecilerin soru sorması Beşiktaş Kültür Merkezi yetkilileri tarafından engellendi. 40 kadar gazeteciyi karşısında gören Belçim Bilgin Erdoğan şaşkınlıkla etrafı izledi.

  Ankara ve İstanbulda düğün daveti yapacak Ankara ve İstanbulda düğün daveti yapacak

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı