Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ankara kulislerinde yeni iddia... Erdoğan, o başkanla da görüştü

  Hürriyet Haber
  05.10.2017 - 21:43 | Son Güncelleme:

  Beştepe'de Melih Gökçek'i kabul eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur'la da görüştüğü iddia edildi.

  Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat, CNN Türk'teki 'Gece Görüşü' programında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Melih Gökçek'ten önce Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur'la da görüştüğü iddiasını dile getirdi. 

  Daha önce kulislerde Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur’la ilgili sıkıntı yaşandığı iddia edilmişti.

  Uğur’un ise “İstifa etmiyorum, istiyorsanız siz görevden alın” mesajı gönderdiği, bağımsız olarak başkanlığa devam etme kararı aldığı öne sürülmüştü. 

  Uğur ise bu iddiaları yalanlamış ve "17 yıldan bu yana AK Parti'mizin bütün kademelerinde görev yapan bir nefer olarak, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile devam ettiğimizi milletimize saygı ile duyuruyorum" demişti. 

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Melih Gökçek görüşmesi sona erdiCumhurbaşkanı Erdoğan, Melih Gökçek görüşmesi sona erdi

  AK Partide Balıkesir krizi... Belediye Başkanı Edip Uğur İstifa etmiyorum, siz görevden alın mesajı verdiAK Parti'de Balıkesir krizi... Belediye Başkanı Edip Uğur 'İstifa etmiyorum, siz görevden alın' mesajı verdi

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı