ANKARA HABERLERİ

Ankara Kalkınma Ajansı yönetim kurulu toplandı

AA / Yasemin Kalyoncuoğlu
29.02.2016 - 18:20Son Güncelleme :

-Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ın başkanlığında toplandı

Ankara Kalkınma Ajansı yönetim kurulu toplandı
AA / Yasemin Kalyoncuoğlu

ANKARA (AA) - Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ın başkanlığında toplandı.

Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Valiliği Toplantı Salonundaki toplantıya, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Seçim Aydın, ODTÜ Teknokent Genel Müdürü Mustafa İhsan Kızıltaş, Muradiye Kültür Vakfı Genel Müdürü Ahmet Hüsrev Ulusoy ile Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık katıldı.

Açıklamada, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar'ın da 2016 çalışma programının yönetim kurulu üyelerinin de desteğiyle hayata geçirilerek Ankara ve Türkiye için yararlı bir şekilde uygulanması temennisinde bulunduğu kaydedildi.

Açıklamada, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık'ın, Avrupa Birliği Sivil Toplum Diyaloğu Programı kapsamında desteklenen "Ankara'da İnovasyonu Kırsala Taşıyoruz Projesi"nin 15 Mart 2016'da başlayacağı bilgisini verdiği de belirtildi.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ankara Kalkınma Ajansı yönetim kurulu toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 18 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ankara Kalkınma Ajansı yönetim kurulu toplandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı