ANKARA HABERLERİ

Ankara Kalkınma Ajansı’ndan Jeopark’a Destek

IHA
29.07.2015 - 12:53Son Güncelleme :

“KIZILCAHAMAM DOĞA VE JEOPARK KIRSAL TURİZM PROJESİ” İLE İLGİLİ HİBE DESTEĞİ PROTOKOLÜ KIZILCAHAMAM KAYMAKAMI MEHMET YILDIZ, AJANS GENEL SEKRETERİ ARİF ŞAYIK, PROJE KOORDİNATÖRÜ GÜRKAN HAZAR VE PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ HASAN CURA’NIN KATILIMI İLE İMZALANDI.

IHA

Kızılcahamam Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan İlçe Proje Koordinasyon Biriminin hazırladığı “Kızılcahamam Doğa ve Jeopark Kırsal Turizm Projesi”, Ankara Kalkınma Ajansı tarafından hibe desteği almaya hak kazandı.
“Kızılcahamam Doğa ve Jeopark Kırsal Turizm Projesi” ile ilgili hibe desteği protokolü Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Ajans Genel Sekreteri Arif ŞAYIK, Proje Koordinatörü Gürkan Hazar ve Proje Yürütücüsü Hasan Cura’nın katılımı ile imzalandı.
Hazırlanan proje ile; Kızılcahamam da bulunan tarihi, turistik ve jeolojik alanların tanıtımı ve yöre halkı için katma değer sağlaması amaçlanmakta. Proje kapsamında tarihi, turistik ve jeolojik alanların altyapılarının geliştirilmesi, nitelikli tur asistanlarının yetiştirilmesi, üç boyutlu sanal tur internet sayfasının hazırlanması, yöre halkının farkındalılık düzeylerinin geliştirilmesi ve sektörel bazda bilinirlik sağlanarak yerli ve yabancı turist sirkülasyonunun sağlanması hedeflenmekte.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ankara Kalkınma Ajansı’ndan Jeopark’a Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ankara Kalkınma Ajansı’ndan Jeopark’a Destek haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:11
 • Guneş
  07:58
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:33
 • Yatsı
  19:09
Sayfa Başı