KONYA HABERLERİ

Ankara’dan Gelen Bürokratlardan Konya’da İnceleme

IHA
17.08.2015 - 14:03Son Güncelleme :

ANKARA'DAN GELEN ÜST DÜZEY BÜROKRATLAR, KONYA'DA VE BAZI İLÇELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

IHA

Ankara’dan gelen üst düzey bürokratlar, Konya’da ve bazı ilçelerinde incelemelerde bulundu.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşteşarı Faruk Özçelik, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müşteşarı Hamdi Yıldırım, Maliye Bakanlığı Bütçe Genel Müdürü ilhan Hatipoğlu ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan daha önce Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müşteşarı olarak görev yaptığı dönemden yakın çalışma arkadaşı oldukları AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ile birlikte Konya’da incelemelerde bulundu. Bürokratlar, dün Çumra ilçesinden başladıkları incelemelerine Bozkır, Hadim ve Taşkent ilçeleriyle devam etti.
Önümüzdeki yıllar içinde Konya‘nın bu atılım motivasyonunu yakalamışken hiçbir şekilde kaybedecek zamanı olmadığını belirten yetkililer, Türkiye’nin yıllık ihracatının en önemli damarlarından biri olan Konya ekonomisinin daha çok büyümesiyle bu sayede ülke ekonomisine yapılacak katkının da artacağını kaydettiler. Ulaştırma alanında dünya çapında lojistik bir merkez olmanın bütün avantajlarını barındıran Konya için altyapı olarak bütün hazırlığın yapılmakta olduğunu belirten yetkililer, Konya’nın liman üretim ve ticaret merkezi şehirlerimizle entegre olacağını ifade etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde planlanan projelerle ilgili ise Mevlana diyarının gençleri için müjdeler var. Üreten Konya’nın gençleri yeni tesislerle tanışacaklar.Özellikle sportif alanda yeni Yatırımların sonu gelmeyecek gibi bir izlenim uyandıran yetkililer Konya için her ne yapılması gerekiyorsa bunların projelendirilmesi çalışmalarını yürüttüklerini kaydettiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Ankara’dan Gelen Bürokratlardan Konya’da İnceleme hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Ağustos 2015 tarihinde saat 14 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ankara’dan Gelen Bürokratlardan Konya’da İnceleme haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:08
 • Guneş
  07:52
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:40
 • Yatsı
  19:12
Sayfa Başı