İZMİR HABERLERİ

Anjelika Akbar İzmirlileri büyüledi

DHA
29.03.2016 - 14:17Son Güncelleme :
DHA

GEA Arama Kurtarma ekibinin deprem tatbikat alanı inşaatı yararına İzmir'deki Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlediği Anjelika Akbar konserine ilgi büyük oldu.

Gecede, birçok ulusal ve uluslararası ödüle sahip olan dünyaca ünlü sanatçı Anjelika Akbar, bestelemiş olduğu seçkin eserleri seyircileriyle buluşturdu. GEA Aktif Felsefe Halkla İlişkiler Sorumlusu ve Manisa Şubesi Sorumlusu Emel Tokuyan, “Böylesine güzel bir ilgiyle karşı karşıya olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. 27. yılımızda 16 bin faaliyetle 700 bin kişiye ulaştık. Her geçen gün felsefe-kültür-gönüllülük alanlarında düzenlediğimiz eğitimler ve tatbikatlar ile daha çok bireye ulaşmanın kıvancını yaşıyoruz. Sanatıyla daima bize ilham ve güç kaynağı olan sanatçı Anjelika Akbar'ın bu katkısı, sanat ve gönüllülüğün gücünü arttıracaktır. Kendisine sonsuz teşekkürler" dedi.

Ulusal ve uluslararası doğal felaketlerde gönüllü olarak çalışan GEA, dünyanın dört bir köşesinde en zorlu enkazlara en kısa zamanda ulaşmaya ve enkaz altında kalmış felaketzedeleri hayata döndürmeye çabalıyor. Gönüllülerden oluşan GEA ekibinin dünyanın her bölgesine en kısa zamanda ulaşması, uluslararası platformlarda büyük dikkat çekiyor.

İZMİR, (DHA)

Fotoğrafaltları :

1. 1a,1b : Anjelika Akbar

2. Emel Tokyan, Sevgi Tez, Semra Şen, Filiz Kartal, Nilgün Çolpan Erkan, Neslihan Usuğlu

3. Sevgi Tez, Semra Şen

4. Gülçin-İlke Gönençer

5. Canan Karaman, Seçil Çakıroğlu, Yahya Şenocak, Kader Tetik, Tuğba Özgökay

6. Damla Aktan, İrem Özerden

7. Tuğba-Taner Güdük

8. Efsane Yurtseven, Seren Hüzmeli, Lokman Öymener, Eylem Artıoğlu, Ayşe Ötnü

9. Pınar Uzman, Osman Özdemir

10. Dilek Aydın, Aydan Sağlam

11. Sevgi Sakarya, Ece-Sunay Şenol

12. Alper Erol, Elif İnce

13. Halime Yazıcı, Çağla Uyar

14. Koray Coşkun, Gamze Kırbaş

15. Esin Bilkay, Aytül-Demir Davran

16. Pınar-Hakan Durak

17. Serpil-Ziya Gür

18. Canan-Ahmet Uğur Demir

19. Selin Aydın, Almina Ertürk, Sevil Aydın

20. Ali Ersan, Sevil Toksöz

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Anjelika Akbar İzmirlileri büyüledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 14 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Anjelika Akbar İzmirlileri büyüledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı