« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Anıl :"Güzel bir maç bizi bekliyor "

Orduspor'da orta saha oyuncusu Anıl Taşdemir Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde gazetecilere açıklamalarda bulundu.

A.A
SON GÜNCELLEME

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'da orta saha oyuncusu Anıl Taşdemir, "İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşması bizim için önemli, inşallah taraftarımızın desteğiyle güzel bir maç olacak" dedi.

Taşdemir, Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, zorlu bir haftayı geride bıraktıklarını ve oynadıkları üç maçtan da yüzlerinin akıyla çıktıklarını belirtti.

Hafta sonu sahalarındaki İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının önemine değinen Taşdemir, "Bu maçta taraftarlarımızı stada bekliyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşması bizim için önemli, inşallah taraftarımızın desteğiyle güzel bir maç olacak. Çünkü onlar bize her zaman ekstra güç katıyorlar. Hiçbir takım yoktur ki tüm maçlarını kazansın ama bütün arkadaşlarımıza ve teknik ekibe güveniyorum. İnşallah terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz" diye konuştu.

"Sezon öncesinde çoğu insan şu anki durumumuza inanmazdı" diyen Taşdemir, "Lider olmamızı önemsiyoruz ama bir bakıma da çok fazla abartmıyoruz. Çünkü daha ligin çok başındayız. Önemli olan disiplinimiz ve bütünleşmemiz. Yönetim, teknik ekip ve oyuncular olarak çok güzel bir bütünleşme var. Bunu da sağladığımız için çok mutluyuz. İnşallah birlik başarıyı getirecek. Görüldüğü gibi bir maç eksiğimiz olmasına rağmen iyi bir gidişatımız var. Bu durumu da ligin sonuna kadar sürdürmeyi istiyoruz" ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.