Gündem Haberleri

  Aniden önüme çıktı

  Fatih KARAÇALI/DHA
  18.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Adana’da geçen 9 Ağustos’ta yolun karşısına geçmeye çalışan Merve Kendircioğlu’na (20) çarpıp ağır yaralayan ve olay yerinden kaçan kimliği belirsiz sürücü, polisin olay yerinde bulduğu kırık yan ayna sayesinde yakalandı.

  Kazayı soruşturan Cinayet Bürosu dedektifleri, kaldırım kenarında kazaya karışan araca ait olduğu sanılan kırık yan ayna buldu.

  Polis aynanın izini sürdü

  Ele geçirilen aynanın hangi marka ve model araca ait olduğu araştırıldı. Kentte 15 kadar otomotiv firması, servis ve yedek parça satıcısını dolaşan polisler, aracın bir cip olduğunu ve markasını saptadı. Cipin Adana’daki satış temsilciliğine giden polisler, ithalatçı firma ve fabrika kayıtlarından aynanın üzerindeki seri numarasını sorgulattı. Teknik servis elemanları, aynanın seri numarasından aracın kime satıldığını ortaya çıkardı. Araç sahibinin ifadesi üzerine polisler, Şükrü Eftekin’i yakaladı. Gözaltına alınan Eftekin, “Kazayı ben yaptım. Karanlıkta aniden önüme çıktı, duramadım. Çarptıktan sonra etrafa baktım kimse yoktu. Panikle korkup kaçtım. Böyle olmasını istemezdim, çok pişmanım” diye ifade verdi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı