« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Angel di Maria'nın transferi Louis van Gaal'ı öfkelendirdi

Angel di Maria'nın, kendisinden habersiz Paris Saint-Germain'in sağlık kontrolünden geçmesi, Manchester United Menajeri Louis van Gaal'i öfkelendirdi. İngiliz basınına göre Louis van Gaal, Di Maria'nın bonservis ücretine 3 milyon sterlin zam yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Paris Saint-Germain ile anlaşan Manchester United'ın Arjantinli forveti Angel di Maria, menajer Louis van Gaal'e haber vermeden, Katar'ın başkenti Doha'ya uçtu. Arjantinli forvet yine Louis van Gaal'den habersiz, Paris Saint-Germain'in sağlık kontrolünden geçti; ardından da sosyal medya hesabından, Fransız ekibine transfer olduğu için çok mutlu olduğu yolunda mesajlar yayımladı.

Angel di Marianın transferi Louis van Gaalı öfkelendirdi DI MARIA SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİBirleşik devletler kampında, Di Maria'nın nerede olduğu konusunda hiç bir fikri olmadığını söyleyen Louis van Gaal, fotoğrafları görünce büyük bir öfkeye kapıldı. Di Maria ve Paris Saint-Germain'in, kendisine saygısızlık yaptığını düşünen Hollandalı menajer, kulüplerin üzerinde anlaştıkları bonservis bedeline 3 milyon sterlin zam yapılmasını istedi.

Dün Avrupa basınında yer alan iddialara göre Manchester United ile PSG, Di Maria'nın bonservisi için 63 milyon Euro karşılığında anlaşmaya varmışlardı.

İngiliz gazeteleri, Van Gaal'in sert çıkışı karşısında çaresiz kalan Paris Saint-Germain'in, zammı ödemeye razı olduğunu yazdı. (NTVSpor)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz