« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Anelka: En iyisini vereceğim

Fenerbahçe'nin devre arasında transfer ettiği futbolcu Nicolas Anelka, yeni takımında sistemi öğrenmeye çalıştığını belirterek, “Dengelerin bozulacağı kanısında değilim. İhtiyaçlar doğrultusunda bu takıma dahil oldum ve en iyisini vereceğim” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fransız futbolcu, Fenerbahçe Kulübü'nün aylık dergisinde yer alan röportajında, sarı-lacivertli ekibe gelirken tereddüt etmediğini belirterek, “Daha önceden sıkı izlediğim bir lig değildi ama Dünya Kupası'ndaki esen ulusal fırtınayı bizzat izledim. Çok enerjik bir lig olacağını tahmin etmiştim. Şimdi bunu bizzat yaşamak beni çok mutlu ediyor” dedi.

Uyum sorunu yaşamadığını kaydeden Anelka,  “Ben zaten sürekli olarak yer değiştirerek biryerlere geldim. Bu basamakları çıkarken içinde olduğum tüm takımlarda uluslararası bir atmosferin içindeydim. O nedenle alışığım ve uyum sürecini sorun durumuna getirmem. Benden ne beklendiğini, ne zaman nerede olmam gerektiğini kısacası sistemi öğrenmeye çalışıyorum. Dengelerin bozulacağı kanısında değilim. İhtiyaçlar doğrultusunda bu takıma dahil oldum ve en iyisini vereceğim” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler