« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Anelka artık yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Brezilyalı, Fransız golcüye Dinamo Kiev önünde şans vermeyeceğini belirtti ve net konuştu: "Benimle birlikte antrenmana çıkmayan futbolcu, takımımda oynayamaz."

FE.BAHÇE Teknik Direktörü Zico, üçüncü maçtan da üç puanla ayrıldıkları için mutluluk duyduğunu, artık hedeflerinin Dinamo Kiev’i eleyerek Şampiyonlar Ligi’ne adlarını yazdırmak olduğu söyledi. Brezilyalı çalıştırıcı, "İlk yarıda topa daha fazla sahip olan rakibimiz, bize oynama şansı vermedi. Pozisyon da buldular. Son dakikada attığımız golle öne geçtik. İkinci yarıda daha etkiliydik. Yararlanamadığımız pozisyonlar bizi sıkıntıya soktu. Önemli olan 3 puanı almaktı. Umarım futbolcularım, kaçırdıkları golleri Dinamo Kiev’e atarlar" dedi.

Çıksa da farketmez

Alex
ve Tuncay’ın uyum içinde olduğunu kaydeden Zico, "Defansı yıpratıyorlar ama gol yollarında şanssızlar. Mehmet Yozgatlı’yı oynatarak, Tümer’i rahatlattık" diye konuştu. Anelka’yı Dinamo Kiev maçında oynatmayı düşünmediğini de sözlerine ekleyen Brezilyalı çalıştırıcı, "Benimle birlikte antrenmana çıkmayan futbolcu, takımımda oynayamaz" derken, Anelka takımla birlikte antrenmana çıksa oynayabilir mi sorusuna, "Hayır oynayamaz" cevabını verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler