« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Andi topu yiyecekti

Haftalardır gol atamayan ve kaçırdığı gollerle taraftara saç baş yolduran F.Bahçe'nin İsveçli futbolcusu, Bursaspor maçında suskunluğunu bozdu. Tecrübeli golcü, ‘‘Şanssızlıkları da yendik’’ diye konuştu.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Boy hedefiydi

Fenerbahçe'nin İsveçli santrforu futbol hayatındaki en anlamlı golünü Bursaspor'a attı. Son 3 yenilgide kaçırdığı gollerle boy hedefi olan tecrübeli futbolcuya sahip çıkan Denizli yine ilk onbirde oynatmıştı. İlk yarısı 2-1 biten maçta önce Serhat'a, sonra Ali Akdeniz'e birer gol pası veren Andersson, kendi şanssızlığını bir türlü kıramıyordu.

İki asist yaptı

Dakikalar 72'yi gösterdiğinde Andersson'un kaçırdığı iki net gol pozisyonu notlar arasına yazılmıştı. İşte bu bölümde sağ taraftan Abdullah'ın yaptığı ortayı iyi takip eden Andersson, kafayla rakip fileleri havandırdı. Golü attıktan sonra kaleye büyük hışımla sokulan Andersson, bir türlü yıldızı barışmayan meşin yuvarlağı neredeyse yiyecekti.

Gördün mü? Serhat

Arkadaşlarının sevinmek için yumak oluşturmasıyla toptan uzaklaşan Andersson, soyunma odasına giderken genç Serhat ile kuvaklaşıyor ve ‘‘Gördün mü? Sana ikimiz de gol atacağız demiştim. Söylediklerim doğru çıktı’’ diye konuştu. Serhat da Andersson'a ‘‘Artık şanssızlıkları geride bıraktık. Bundan böyle bizi kimse tutamaz’’ diyerek sarıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz