Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Andersen haftaya bitebilir"

Fenerbahçe Genel Koordinatörü Kemal Dinçer hazırlık programı hakkında bilgi verdi ve David Andersen'in transferinin önümüzdeki hafta bitmesini umduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

basketfaul'ün özel haberine göre, Avustralyalı oyuncu ve kulübü Siena ile her konuda anlaşmaya vardıklarını belirten Dinçer, "Bir aksilik olmazsa Andersen'i alarak yabancı transferini şimdilik tamamlayacağız. Zaten Türkiye Ligi için hakkımızı doldurmuş olacağız. Ancak hazırlık maçlarını oynadıktan sonra eksiklerimize bakarak, Euroleague için bir yabancı daha alabiliriz. 5 numarada sıkıntımız yok ama 4 numara için ihtiyacımız olabilir" dedi.

HAZIRLIKLAR TOPUK YAYLASINDA

Kemal Dinçer yabancı oyuncuların 15 Ağustos'ta Türkiye'de olacağını ve sezonu 20 Ağustos'ta açacaklarını bildirdi. Milli Takımlarda yer alan antrenör ve oyuncularıjn dışında takımın Topuk Yaylası'nda Fenerbahçe'ye ait tesislerde 10 gün kamp yapacağını açıklayan Dinçer, hazırlık maç programını da şöyle açıkladı:

"9 Eylül'de İtalya'da Roma ile karşılaştıktan sonra Siena ile 2 maç yapacağız. 14 ve 15 Eylül'de Sardunya'da CSKA ve Olympiacos ile karşılaşacağız. Ayın 15'inde kiraladığımız özel uçakla, CSKA ile birlikte maçtan sonra İstanbul'a gelecek ve 16 Eylül'de CSKA ile Mirsad Türkcan'ın jübile maçına çıkacağız. 21-23 Eylül tarihlerinde de Ankara'daki turnuvaya katılacağız"


Bunları da Beğenebilirsiniz