Gündem Haberleri

GÜNDEM

  ANAVATAN kongresi ertelendi

  Onur ÇAKIR/İZMİR, (DHA)
  08 Ekim 2008 - 19:45Son Güncelleme : 08 Ekim 2008 - 19:45

  ANAVATAN Partisi'nin 18 Ekim Cumartesi günü yapacağı 6'ncı Olağanüstü kongrenin 26 Ekim'e ertelendiği açıklandı. Daha önce maddi imkansızlıklar nedeniyle genel merkezde yapılacağı duyurulan kongre bu sefer Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda yapılacak.

  ANAVATAN Partisi'nin 18 Ekim'de yapacağı kongre ertelendi. Maddi imkansızlıklar nedeniyle genel merkezde yapılacağı duyurulan 6'ncı Olağanüstü kongrenin 25-26 Ekim tarihlerinde Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda yapılacağı açıklandı. Kongrenin ertelenmesi aday adaylarını da harekete geçirdi.

  İzmir'de kongre delege sayısının fazla oluşu aday adaylarını İzmir’e yönlendirdi. Cuma günü İzmir'de delegelerle görüşecek olan 8'nci Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, ilk olarak il başkanlığını ziyaret edecek. Burada delegelere vaatlerini anlatacak olan Özal, daha sonra delegelerle yemekte bir araya gelecek.

  Mevcut Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Başkan adayı Murat Akdeniz de Özal'la aynı gün İzmir'de olacak. Akşam saatlerinde İzmir'de olacak olan Akdeniz de delegelerle buluşacak ve destek isteyecek.

  İzmir’e salı günü diğer başkan adaylarından Salih Uzun gelecek. Erkan Mumcu'nun açıkca desteklediği Uzun da 51 kongre delegesi ile özel bir görüşme yapacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı