Ege Haberleri

EGE

  Anaokulunda 2014'e renkli veda

  Hürriyet Haber
  24 Aralık 2014 - 01:07Son Güncelleme : 23 Aralık 2014 - 13:46

  İTK'nın tüm anaokulu öğrencilerinin, öğretmenlerinin ve velilerinin katılımıyla gerçekleşen "Kırmızı" temalı yeni yıl partisinde İTK'lı öğrenciler gönüllerince eğlendi.

  Anaokulunda 2014e renkli veda
  İzmir'in 6 farklı semtindeki anaokulları, Özel Türk Marmaris Anaokulu ve Mavişehir Ananokulu yerleşkesinde bulunan Gymboree Play & Music Mavişehir Etkinlik Merkezi ile okul öncesi eğitime verdiği önemi her defasında ortaya koyan İTK Anaokulları 2015'i keyifli partiler ile karşıladı. Bahattin Tatış Kampüsünde düzenlenen partide, İTK'lı öğrenciler gönüllerince eğlendiler.
  Anaokulunda 2014e renkli veda
  Partide, öğrenciler ve veliler Noel Baba ve Noel Anne tarafından karşılandı ve kırmızı temasına uygun olarak süslenmiş salona geçti. Rengarenk kıyafetleri, süslü yeni yıl şapkaları, birlikte söyledikleri keyifli şarkılar ile yılbaşı heyecanını doyasıya yaşayan miniklere partide, masal kahramanlarından süper kahramanlara birçok animatör eşlik etti. Yüz boyama etkinliği başta olmak üzere birçok farklı etkinlikle keyifli vakit geçiren İTK'lı minikler, pastalarını İTK Anaokulları Direktörü Burçin Bozok, İTK'nın İzmir'deki 6 anaokulunun müdürleri ve öğretmenleri ile birlikte kesti.
  Anaokulunda 2014e renkli veda

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı