KARS HABERLERİ

Anaokulu öğrencilerinin doğum günü etkinliği

AA / Hüseyin Demirci
26.02.2016 - 15:14Son Güncelleme :
AA / Hüseyin Demirci

KARS (AA) - Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri için toplu doğum günü etkinliği düzenlendi.

Okul idaresi tarafından gerçekleştirilen kutlamaya öğrenciler ve velileri katıldı.Bir yaş daha büyüyen minikler, gönüllerince eğlendikleri kutlamada pasta kesip, hediye aldı.

Okul Müdürü Zühal Büyükkaya Çoban, çocukların mutlu olmaları, küçük yaşta sosyalleşmeleri, paylaşım ve dayanışma duygusunu öğrenmeleri için bu organizasyonlara önem verdiklerini söyledi.

Farklı zaman diliminde dünyaya gelen çocukların, aynı anda doğum günlerini kutladıklarını belirten Çoban, "Çocuklarımız, farklı zaman dilimlerindeki doğum günlerini eğitimlerini aksatmadan kutlamış oldu. Bireysellikten çıkartarak, sıcak bir atmosferde kutlama yapmak istedik. Ayrıca doğum günü kutlayamayan çocuklarımızı incitmemek için de bu etkinliği düzenledik" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Anaokulu öğrencilerinin doğum günü etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Anaokulu öğrencilerinin doğum günü etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı