MERSİN HABERLERİ

Anamurlu Muhtarlara Teknoloji Desteği

IHA
05.09.2015 - 13:27Son Güncelleme :

MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLARDAN SONRA, ŞİMDİ DE İNTERNETE KAVUŞAN MUHTARLAR, TEKNOLOJİK DESTEĞİNİ DEVAM ETTİREN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BURHANETTİN KOCAMAZ’A TEŞEKKÜR ETTİLER.

IHA

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin muhtarlara yönelik sürdürdüğü ‘Teknolojik Destek’ projesi devam ediyor. Proje kapsamında, masaüstü bilgisayarlardan sonra, şimdi de internete kavuşan muhtarlar, teknolojik desteğini devam ettiren Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ettiler.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, halka daha iyi hizmet verebilmeleri adına ilçedeki muhtarlara sağladığı teknolojik desteğe devam ediyor. 30 Mart Yerel Seçimlerinin ardından yeni göreve başlayan muhtarlara, Mersin genelinde 900’e yakın mahalle muhtarına dizüstü bilgisayar veren Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, şimdi de internet sağlayıcısı dağıtımını yapıyor. Dağıtımlar, Mersin Büyükşehir Anamur Koordinasyon Daire Müdürü Mehmet Ünal Erdal tarafından yapılıyor.
Muhtarlara internet modemlerini teslim edn Mersin Büyükşehir Anamur Koordinasyon Daire Müdürü Mehmet Ünal Erdal, “Muhtarlarımızın görevlerini daha hızlı yerine getirebilmesi, vatandaşa daha iyi hizmet sunmaları adına, Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz tarafından gönderilen internet modemlerini teslim ediyoruz. Gelen talepler doğrultusunda ilçemizdeki muhtarlarımıza teknolojik desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.
Modemlerini Mersin Büyükşehir Anamur Koordinasyon Daire Müdürü Mehmet Ünal Erdal’ın elinden alan muhtarlar Başkan Kocamaz’a teşekkür ettiler. Muhtarlar, “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın muhtarlara verdiği bu teknolojik ürünlerin hem bizim açımızdan, hem de vatandaşlarımız açısından daha hızlı ve düzenli hizmet verebileceğiz. Dizüstü bilgisayarlarımızı teslim aldık. İnternetlerimizi de aldık. Şimdi tek isteğimiz vatandaşlarımıza yazacağımız dilekçelerimizin çıktılarını temin etmemiz için yazıcılarımızın da biran önce temin edilmesidir’’ dediler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Anamurlu Muhtarlara Teknoloji Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Eylül 2015 tarihinde saat 13 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Anamurlu Muhtarlara Teknoloji Desteği haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:26
 • Guneş
  08:16
 • Öğle
  13:11
 • İkindi
  15:30
 • Akşam
  17:44
 • Yatsı
  19:22
Sayfa Başı