Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Anadolu Üniversitesi'nde arbede

  ESKİŞEHİR (İHA)
  06 Nisan 2016 - 14:59Son Güncelleme : 06 Nisan 2016 - 16:54

  Anadolu Üniversitesi’nde, önümüzdeki günlerde yapılması planlanan bir şenlik ile ilgili afiş asmak isteyen öğrencilerle özel güvenlik görevlileri arasında arbede yaşandı.

  13 Nisan tarihinde yapılması planlanan bir şenlik ile ilgili hazırlanan afişler, öğrenciler tarafından Yunus Emre Yerleşkesi içerisinde bulunan yemekhaneye asılmak istendi. Özel güvenlik görevlilerinin afiş asmanın yasak olduğunu söylemesi üzerine öğrencilerle özel güvenlik görevlileri arasında arbede yaşandı. Bir süre devam eden arbede sonucunda öğrenciler ile özel güvenlik görevlileri arasında zaman zaman gerginlik yükseldi.

  Anadolu Üniversitesinde arbede

  ÖĞRENCİLERDEN BİRİ HASTANEYE KALDIRILDI

  Yaşanan arbede sırasında Eğitim Fakültesi’nde öğrenim gören Diren Yılmaz isimli öğrenci ise bir anda yere yığıldı. Uzun süre yerde hareket edemeyen öğrenci için diğer öğrenciler tarafından ambulans çağrıldı. 112 Acil Servis ekipleri, yaralanan öğrenciyi Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

  Anadolu Üniversitesinde arbede

  Hastaneye kaldırılan öğrencinin tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Öğrenciler yaşanan arbede sonrası kısa bir açıklama yaptıktan sonra olaysız şekilde dağıldı.

  Anadolu Üniversitesinde arbede

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı