« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Anadolu Takımlarından kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kurtar'dan Tırpan

İnter-Toto Kupası'ndan elendikten sonra lig hazırlıklarına ağırlık veren Kocaelispor'da Teknik Direktör Güvenç Kurtar, yoğun antrenmanlar sonrası lig kadrosunu da belirledi. 40 kişilik kadroyu 29'a indiren Kurtar, Serdar'ın transferinin açıklığa kavuşması, Mısırlı futbolcular Medhat ve Ahmet Hassan'ın da durumlarının netleşmesi ile sayının değişebileceğini söyledi. Kurtar, lig kadrosuna alınmayan diğer futbolculardan gençlerin Ümit Takıma gönderileceğini, bir kısmının da kiraya verilebileceğini söyledi.

Zonguldak'ta işbaşı

ÜÇÜNCÜ Lig 4'ncü Grup'ta mücadele edecek olan Zonguldakspor, kendi tesislerinde yeni sezonun ilk çalışmasını yaptı. Antrenör Bilbay Taştemel, iç transferde tüm futbolcularla anlaştıklarını dış transferde Hatayspor'dan Tolga, Pendikspor'dan Yunus Emre, Gaziantep Kaskispor'dan Aydın ve Volkan'la mukavele imzalayarak renklerine bağladıklarını belirterek, ‘‘Amacımız lige en iyi şekilde hazırlanmaktır. Bazı sıkıntılarımıza rağmen Zonguldakspor'u layık olduğu yere çıkarmak için uğraşacağız’’ dedi.

Darıca ideal kadroyu arıyor

BULGARİSTAN'ın Assenovgrad şehrinde kamp çalışmalarına devam eden 2.Lig temsilcilerinden Darıcaspor, ideal kadrosunu kurmaya çalışıyor. Antrenör Tuna Güneysu, futbolcularının performansından memnun olduğunu söyleyerek, ‘‘Hepsi çok azimli. İdeal onbiri kurmakta zorluk çekiyorum’’ dedi. Geçen yıl 3.Lig'de şampiyon olan kadronun iskeletinin korunduğunu söyleyen Güneysu, ‘‘Hedeflerimize ulaşmakta zorluk çekmeyiz’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz