« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Anadolu’nun F.Bahçesi

Başkan Şener, kulüplerin astronomik bonservis ücreti istediklerini belirterek; “Bizim de adımız çıkmış Anadolu’nun F.Bahçesi ” diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener, transfer konusunda oldukça çarpıcı tespitlerde bulundu. Antalya’da düzenlenen geleneksel TSYD seminerinde konuşan Şener, kulüplerin astronomik bonservis ücreti istediklerini belirterek; “Bizim de adımız çıkmış Anadolu’nun Fenerbahçesi gibi. Oyuncuyu satmak istiyoruz para veren yok, oyuncuya talip oluyoruz. Abuk sabuk rakamlar istiyorlar” dedi.

Başkan Şener, Avrupa kupalarına katılmayı çok arzuladığını, bu başarının Trabzon’nun kimliğini değiştirdiğini de sözlerine ekledi.

3 kritik karşılaşma

Ligin ikinci yarısında Trabzonspor’un F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş ile deplasmanda karşılaşacağını anımsatan Şener, bu 3 maçtan yüzde 60-70 gibi lehlerinde sonuçlar almaları halinde şampiyonluk yolunda önemli mesafe alacaklarına inandıklarını kaydetti.

Ferhat sakatlandı keyifler kaçtı

İkinci yarı hazırlıklarına Belek’te sürdüren Trabzon’da sakatlar can sıktı. Egemen’den sonra ayak bileğinden sakatlanan Ferhat, Şenol Güneş’i üzdü.

Bunları da Beğenebilirsiniz