Anadolu Hayat Emeklilik-HSBC Bank işbirliği

AA
11 Ekim 2005 - 16:00Son Güncelleme : 11 Ekim 2005 - 16:00

Anadolu Hayat Emeklilik planları, HSBC Bank şubelerinde satışa sunuldu.

HSBC Bank, imzalanan acentelik sözleşmesi ile Anadolu Hayat Emeklilik'in hayat sigortası ve bireysel emeklilik ürünlerini kendi müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına çözüm olarak sunacak.

Her iki şirket, bu proje ile bireysel emeklilik sistemini geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.
HSBC Bank Genel Müdürü Piraye Antika yaptığı açıklamada, aktif olarak satışını yapacakları “Yarınlarım Emeklilik Planı”nın, Anadolu Hayat Emeklilik tarafından HSBC müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlandığını bildirdi.

Müşterilerinin bireysel emeklilik sistemine dahil olmalarını ve birikim yapmaya başlamalarını sağlamak amacı ile Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Antika, HSBC Bank'ın satışını yaptığı “Yarınlarım Emeklilik Planı” içindeki fonların bazılarının İş Portföy tarafından, Anadolu Hayat Emeklilik'in yeni kurduğu bazı fonların ise HSBC Portföy tarafından yönetildiğini bildirdi.

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Su da bireysel emeklilik sisteminin yürürlüğe girmesi ile bu sektörde yaklaşık iki yıldır önemli adımlar atan şirketin, sistemi halkla buluşturmak için kısa sürede çok sayıda projeye ve işbirliğine imza attığını kaydetti.

Bankaların yaygın şube ağı, teknolojik altyapısı ve finansal hizmet deneyiminin, potansiyel müşteriye ulaşmada avantaj sağladığını belirten Su, daha fazla sayıda bireyin geleceğini güvence altına alabilmek amacıyla HSBC Bank A.Ş. ile bir araya gelmeye karar verdiklerini, bu doğrultuda, imzalanan acentelik sözleşmesi ile bankanın ülke çapındaki 156 şubesinde hayat sigortası ve bireysel emeklilik ürünlerinin müşterilere sunulacağını bildirdi.
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı