MALATYA HABERLERİ

Anadolu Gençlik Derneği’nden Aşure Etkinliği

IHA
27.10.2015 - 19:37Son Güncelleme :

AGD'Lİ GENÇLERDEN AŞURE

IHA

Anadolu Gençlik Derneği(AGD) Malatya Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından kentin üç farklı bölgesinde aşure ikram edildi.
İlk olarak Üniversite durağında başlayan aşure ikram programına üniversite öğrencilerinin yanı sıra vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Dernek üyesi gençler, dükkanlarını bırakamayan esnafların bir bölümüne de aşure ikram eti. AGD Malatya Şubesi Üniversite Komisyonu Başkanı Resul Kılıç, “Türkiye geneli tüm üniversite komisyonlarımız bu etkinliği imkanları doğrultusunda şehrin birkaç bölgesinde gerçekleştiriyor. Biz de Malatya’da Üniversite durakları, KYK öğrenci yurdu önü ve organize sanayi bölgesi olmak üzere 3 farklı noktada gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Kılıç, bu etkinliklerde kendilerine maddi ve manevi destek olan tüm esnaflara teşekkür ederken, sevgi ve kardeşlik mesajı veren etkinliklerle gündemi meşgul etmek istediklerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Anadolu Gençlik Derneği’nden Aşure Etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 19 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Anadolu Gençlik Derneği’nden Aşure Etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı