« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Anadolu Efes ile basketbolu öğrenin

Anadolu Efes İle İlk Adım Basketbol Okulları'nın 8. sezon kayıtları 24 Ekim Pazartesi günü başlayacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Anadolu Efes Kulübü ile Spor Genel Müdürlüğü'nün işbirliği ile yürütülen projede, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Saraybosna dahil olmak üzere 40 merkezde çocuklara ücretsiz basketbol eğitimi verilecek.

30 Ekim Pazar günü kayıtları sona erecek basketbol okullarındaki eğitim ise kasım ayı ortasında başlayacak. Yedinci yılını geride bırakan ve 8. sezonunu açmaya hazırlanan Anadolu Efes İle İlk Adım Basketbol Okulları'nda bugüne kadar 20 bine yakın çocuk, uzman eğitmenlerden basketbol eğitimi aldı.

Uluslararası Stevie Ödülleri'nde Avrupa'da “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisinde “Yüksek Onur Ödülü” ve Orta Doğu ve Afrika'da “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” ödülünü alan Anadolu Efes İle İlk Adım Basketbol Okulları, Adana, Adapazarı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Çankırı, Çorlu, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edremit, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hakkari, Hatay, İstanbul (3 merkez), İzmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Konya, Lefkoşa, Manisa, Mersin, Muğla, Rize, Samsun, Saraybosna, Sinop-Gerze, Sivas, Trabzon olmak üzere 40 merkezde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Saraybosna'daki merkezlerde gerçekleştirilecek.

Anadolu Efes Kulübü'nün 80 kişilik uzman eğitmen kadrosu ve Spor Genel Müdürlüğü'nün altyapı desteği ile Türkiye'de basketbol sevgisini artırmayı ve geleceğin yıldızlarını potalara kazandırmayı hedefleyen proje, okullarda verilen eğitimlerin yanında düzenlediği kamplarla öğrencileri farklı ortamlarda buluşturacak ve öğrencilerin sosyal yönden de gelişimlerine katkıda bulunacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler